Okładka mojej ulubionej książki

W środę 7 II 2018r. odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Okładka mojej ulubionej książki”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III. Każdą klasę reprezentowało 3 uczniów. Celem konkursu było: promowanie czytelnictwa wśród dzieci, rozwijanie wyobraźni i kreatywności uczniów oraz rozwijanie umiejętności plastycznych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu projektu okładki ulubionej książki. Uczniowie wykonywali pracę plastyczną w formacie A4, dowolną techniką plastyczną. Okładka musiała zawierać: tytuł oraz imię i nazwisko autora książki. Wspaniałe nagrody ufundowała Pani Magdalena Andrzejczak – dyrektor szkoły. Organizatorami konkursu były panie A. Panek i M. Matuszewska.

Wyniki konkursu:

I miejsce Michalina Kosmalska kl. Ia,  II miejsce Nadia Lebioda kl. Ia, III miejsce Laura Wiśniewska kl. IIIc

Wyróżnienia: Nikola Fijałkowska kl. IIb, Anna Święcka kl. IIIc, Kinga Tyrajska kl. IIIb, Szymon Stachowski kl. IIIa, Aleksandra Radzikowska kl. IIIc, Milena Banat kl. IIa, Wiktoria Dąbrowska kl.III a, Amelia Jankowska kl.III b, Martyna Zielińska kl.III a, Michalina Tomczak kl.III d, Natasza Trusińska kl.I b, Patrycja Kowalkowska kl.III e

Gratulujemy !!!