6c, 7d i 8a na wycieczce :)

22 października 2018 r. klasy 6c, 7d i 8a wyjechały na wycieczkę do Warszawy. W ramach upowszechniania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej uczniowie wzięli udział w niecodziennej lekcji wychowania fizycznego w Parku Trampolin (Najnowszy Hangar 646).  

Niewidzialna Wystawa to kolejny punkt programu. Była to wyjątkowa, interaktywna podróż w niewidzialny świat, podczas której uczniowie mogli wypróbować, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu… 

Pod opieką niewidomych Przewodników odwiedziliśmy specjalnie wyposażone i całkiem wyciemnione pomieszczenia. Doświadczyliśmy jak poruszać się w miejskim zgiełku, jak zrobić zakupy, jak poruszać się po mieszkaniu w całkowitych ciemnościach i nie tylko…