Bal Kapelusza

24 stycznia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie choinkowej. Choć za oknem było mroźno, to atmosfera w czwartkowe popołudnie była gorąca. Choinka szkolna, która na stałe wpisana jest do kalendarza imprez i uroczystości, przebiegała w tym roku pod hasłem „Bal kapelusza.” Uczestnicy przybyli na bal w kapeluszach, czapkach, stroikach, które wraz z resztą strojów zachwycały różnorodnością, elegancją. Uroku zabawie dodał odpowiedni wystrój sali gimnastycznej, która na ten czas zamieniła się w salę balową.

Oprawę muzyczną przygotował pan Krzysztof Sochacki. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zabawach i tańcach proponowanych przez wodzireja oraz animatorkę zabaw dla dzieci p. Elżbietę Tomczak. Choinka w naszej szkole jest także okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie organizują tę imprezę dla swoich pociech, przygotowują poczęstunki dla dzieci, pilnują porządku. W tym roku również ta zabawa stała się okazją do wspólnego spotkania uczniów, rodziców i nauczycieli. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali w przygotowaniach i organizacji choinki.