Ib i IIIa w Baśniowej Krainie

6 marca 2019 r. uczniowie kl. Ib i IIIa wybrali się na wycieczkę autokarową do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na przedstawienie pt. ,,Królewna Śnieżka”. Jest to jedna z najbardziej popularnych baśni braci Grimm opowiadająca o Królewnie, która pewnego dnia zmuszona do ucieczki przed złą macochą, trafia do leśnego domu krasnoludków. W teatrze spotkaliśmy się z prawdziwie baśniowym klimatem, całość dopełniły przepiękne piosenki ze znanej nam wersji animowanego filmu Walta Disneya.
         Dzięki krasnoludkom, kostiumom aktorów, choreografii oraz scenografii mieliśmy okazję choć na chwilę przenieść się w zaczarowany świat bajek oraz postaci fantastycznych.

Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Joanna Zielińska, Ewa Nowakowska oraz Grażyna Czarnecka - kierownik wycieczki.

Ewa Nowakowska