ZEBRANIA Z RODZICAMI 20-22.05.2019 r.

 

L.p.

KLASA

WYCHOWAWCA KLASY

Termin

     SALA

  1. 1.      

PP

Wypych Ewa

22.05.2019r. godz. 1630

56

  1. 2.      

0a

Jankowska Katarzyna

21.05.2019r. godz. 1600

7

  1. 3.      

0b

Reńda Izabela

20.05.2019r. godz. 1600

5

  1. 4.      

0c

Sudomir Aleksandra

22.05.2019r. godz. 1515

6

  1. 5.      

I a

Zaborowska Monika

21.05.2019r. godz. 1630

53

  1. 6.      

I b

Matuszewska Mariola

21.05.2019r. godz. 1700

48

  1. 7.      

I c

Brzózka Edyta

21.05.2019r. godz. 1600

50

  1. 8.      

II a

Markiewicz Izabela

20.05.2019r. godz. 1700

49

  1. 9.      

II b

Majewska Monika

21.05.2019r. godz. 1600

52

  1. 10.                       

II c

Zarzycka Teresa

20.05.2019r. godz. 1600

52

  1. 11.                       

III a

Czarnecka Grażyna

21.05.2019r. godz. 1600

51

  1. 12.                       

III b

Walczak Anna

21.05.2019r. godz. 1630

49

  1. 13.                       

IV a

Markiewicz Anna

21.05.2019r. godz. 1630

22

  1. 14.                       

IV b

Cichosz Agnieszka

21.05.2019r. godz. 1630

31

  1. 15.                       

IV c

Wesołowska Joanna

21.05.2019r. godz. 1630

36

  1. 16.                       

IV d

Janecka Sylwia

22.05.2019r. godz. 1630

23

  1. 17.                       

IV e

Złotnik Beata

21.05.2019r. godz. 1700

91

  1. 18.                       

V a

Cichońska Renata

20.05.2019r. godz. 1630

34

  1. 19.                       

V b

Lińska Małgorzata

20.05.2019r. godz. 1630

82

  1. 20.                       

V c

Michalak Anna

22.05.2019r. godz. 1600

30

  1. 21.                       

V d

Stachowska Anita

21.05.2019r. godz. 1500

24

  1. 22.                       

VI a

Szlosowska Róża

22.05.2019r. godz. 1600

32

  1. 23.                       

VI b

Chromniak Maria

21.05.2019r. godz. 1630

27

  1. 24.                       

VI c

Pakulska Anna

21.05.2019r. godz. 1630

8

  1. 25.                       

VI d

Jagodzińska Elżbieta

20.05.2019r. godz. 1600

35

  1. 26.                       

VII a

Grusiecka Agnieszka

21.05.2019r. godz. 1600

8

  1. 27.                       

VII b

Grabowska Renata

20.05.2019r. godz. 1600

26

  1. 28.                       

VII c

Sosnowska Katarzyna

21.05.2019r. godz. 1630

33

  1. 29.                       

VII d

Kuźniewska  Renata

21.05.2019r. godz. 1630

25

  1. 30.                       

VIII a

Idzikowski Robert

20.05.2019r. godz. 1630

23