Sportowy maj w Jedynce

Miesiąc maj okazał się bardzo szczęśliwy pod względem sportowym naszej szkoły. Rozpoczęliśmy od zajęcia I miejsca przez reprezentację chłopców w XXI Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju LA i II miejsca w tych samych zawodach przez reprezentację dziewcząt. Drużynę chłopców reprezentowali: Kacper Kierzkowski , Julian Byczek, Szymon Leśniewski, Dobiński Mateusz i Przemysław Błaszczyk - opiekun pani Beata Kujawa. Dziewczęta reprezentowały: Vanesa Justyńska, Maja Frankowska, Michalina Karwowska, Anna Wójcikowska, Julia Leszczyńska, Julia Pastor - opiekun pani Beata Złotnik. W indywidualnej punktacji I miejsce wśród chłopców zajął Szymon Leśniewski, II miejsce Kacper Kierzkowski i III miejsce Julian Byczek. Wśród dziewcząt II miejsce w klasyfikacji indywidualnej zajęła Michalina Karwowska i VI miejsce Anna Wójcikowska.

27 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej. Pierwsza drużyna chłopców zajęła I miejsce w składzie: Osipowicz Jakub, Rutkowski Jakub, Julian Byczek, Kacper Kieszkowski, Kacper Bogucki, Dłużniewski Michał, Kaszewski Adam. Druga drużyna chłopców zajęła IV miejsce w składzie: Misztal Oliwier, Olszewski Jakub, Rycharski Kacper, Błaszczyk Przemysław, Dobiński Mateusz, Brzozowski Jakub. Opiekunem chłopców była pani Beata Kujawa. Wśród dziewcząt klasyfikacja przedstawiała się następująco : II miejsce pierwsza drużyna w składzie: Justyńska Vanesa, Frankowska Maja, Wójcikowska Anna, Miłek Milena, Karwowska Michalina, Leszczyńska Julia i Antonina Eichel. Druga drużyna dziewcząt zajęła III miejsce w składzie - Krysińska Aneta, Dziubała Maja, Turbak Julia, Lewicka Maja, Pastor Julia, Wiśniewska Amelia, Gontarek Kinga i Łucja Zaremba. Opiekunem drużyna była pani Beata Złotnik.

Dużym sukcesem zakończył się udział naszej szkoły w turnieju Kibicomania. W rywalizacji piłkarskiej nasi chłopcy w składzie: Adam Kaszewski, Jakub Osipowicz, Szymon Leśniewski , Jakub Rutkowski i Szymon Toruniewski zajęli I miejsce - opiekun pani Beata Kujawa. Dziewczęta z klasy VIc wytańczyły również I miejsce - opiekun pani Beata Kujawa, a kibicki z klas Vb i VId fantastycznie zagrzewały chłopców do walki pod opieką pani Małgorzaty Lińskiej.

        Wszystkim bardzo dziękujemy za wspaniałe sportowe emocje w maju.