Rok szkolny 2019/2020

2 września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wypoczęci i z uśmiechem na twarzach rozpoczęli nowy rok szkolny! To ważny moment w życiu całej społeczności szkolnej, a więc nauczycieli, uczniów i rodziców, jak również administracji i pozostałych pracowników obsługi. Podczas uroczystości pani dyrektor Magdalena Andrzejczak w szczególny sposób przywitała pierwszoklasistów i ich rodziców. Przed uczniami klas pierwszych wyjątkowy czas adaptacji w szkole i rozpoczęcia poważnej nauki.

Wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom życzymy wielu sukcesów i dużo satysfakcji. Niech to będzie rok pełen nowych wyzwań, pracy i intensywnej nauki - ale również odkrywania pasji i zainteresowań, nawiązywania znajomości i przyjaźni.

Natomiast tegorocznym pierwszakom gratulujemy rozpoczęcia nauki i życzymy sukcesów, nowych kolegów i radości ze zdobywania wiedzy. Wszystkiego dobrego!