Spotkanie z "Bartkiem z Pasją"- Bartłomiejem Zimnym- pisarzem, człowiekiem z pasją

Dnia 16.09.2021r. uczniowie klasy 7a i 7b wzięli udział w spotkaniu z "Bartkiem z Pasją", za które serdecznie dziękujemy organizatorowi- Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie.

"Bartek z Pasją" czyli Bartłomiej Zimny to instruktor tańca i akrobatyki, ubiegłoroczny mistrz Polski w tańcu breakdance i autor książki "3 fundamenty" propagującej aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie i właściwy sposób myślenia.

Bartek, podczas spotkania, zachęcał młodzież, aby miała i realizowała swoje nawet najzwyklejsze pasje, a poniesioną porażkę by traktowała jako szansę na początek czegoś nowego. Zademonstrował też próby swych tanecznych umiejętności i kilka prostych ćwiczeń, poprawiających sprawność tych, którzy dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej.

Spotkanie bardzo podobało się siódmoklasistom, dlatego chętnie prosili o autografy i pamiątkowe zdjęcia.

                                                                                                         Agnieszka Cichosz