NOWE KOMPUTERY W PRACOWNI 33!

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów i nauczycieli, Pani Dyrektor Edyta Mikulska podjęła decyzję o zakupie nowych komputerów do pracowni 33, w której zajęcia odbywają uczniowie kl. I - III.  Do pracowni zakupiono 9 stacjonarnych komputerów z nowoczesnym oprogramowaniem, które pozwala realizować program zajęć sprawnie i  bez zakłóceń. Dzieci chętnie wykonują zadania zamieszczone na płytach zaproponowanych przez wydawnictwo. Zakup został w większości sfinansowany przez naszą szkołę i Radę Rodziców. Aktualnie pracownia komputerowa wyposażona jest łącznie w 12 zestawów komputerowych w skład, którego wchodzą: jednostka centralna, płaski monitor, klawiatura, myszka i słuchawki. Tak wyposażona pracownia spełnia oczekiwania i daje możliwość edukacji na odpowiednim dla tej grupy wiekowej poziomie.

                                                                                                                              Dziękujemy! Anna Walczak

.