Erasmus+ na półmetku!

Nasza szkoła od października 2017r. bierze udział w programie Erasmus+. Pierwszy rok projektu „Moje pasje – moją przyszłością” obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Do najważniejszych należały międzynarodowe spotkania szkoleniowe w Hiszpanii (w marcu) oraz kwietniowe w naszej szkole. Poznaliśmy bliżej naszych partnerów z Grecji, Hiszpanii i Chorwacji. Zawiązały się przyjaźnie, zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli.

Jesteśmy na półmetku, przed nami drugi rok pracy z Erasmusem+. Mamy zaplanowanych jeszcze wiele zadań, które realizować będziemy na terenie naszej szkoły oraz podczas wyjazdów szkoleniowych do Grecji (listopad) i do Chorwacji (maj). W tej chwili we wszystkich szkołach partnerskich trwają przygotowania do szkolenia w Grecji. Pięcioro uczniów i pięcioro nauczycieli z naszej szkoły wyjedzie do Heraklionu (Kreta). Wezmą udział w szkoleniach i warsztatach zorganizowanych na terenie greckiej szkoły, ale także będą mieli sporo okazji do zwiedzania oraz poznania kultury i zwyczajów tego pięknego kraju.

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do dalszej współpracy w projekcie!