Wielkanoc tuż, tuż w 0b

Dzieci pracowicie przygotowywały się do Świąt Wielkanocnych. Miały wiele radości i pomysłów w robieniu różnorodnych dekoracji. Malowały, wycinały, kolorowały, wyklejały i robiły to z dużym zaangażowaniem.

Czytaj więcej...

W pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny to czas pełen radości, zabaw i kolorów. Uczniowie kl.0b w ten dzień przyszli do szkoły ubrani w kolory wiosny – dominowała zieleń w różnych odcieniach – kolor trawy i listków oraz żółty – kolor słońca. Nie brakło też innych barw. Dzieci żegnały zimę wychodząc na pierwszy wiosenny spacer z Marzanną a powitały wiosnę z gaikiem, słońcem i śpiewem.

Czytaj więcej...

Przygody wilka i zająca

Przygody wilka i zająca” to widowisko muzyczne, na które w drugim tygodniu lutego do MCK wybrały się dzieci z grupy 0b. Dzieci bardzo lubią brać udział w imprezach szkolnych i pozaszkolnych. Przedstawienie było bardzo interesujące, prócz walorów muzycznych posiadało również przesłania wychowawcze. Wszyscy bardzo dobrze się bawili a na zakończenie klasa otrzymała nagrodę.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w 0b

...z tej okazji małe kobietki otrzymały od kolegów życzenia, kwiatki i upominki, o chłopcach też nie zapomniano. Były wspólne konkursy, zabawy, tańce i piosenki oraz „szczególny dzień uprzejmości ’’. Dziewczynki z dużą radością czekały na ten dzień. Składano również życzenia paniom pracującym w naszej szkole. Był to dzień piękny i uroczysty.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i Dziadka w punkcie przedszkolnym

Wnuczęta, poprzez recytację wierszy i śpiewanie piosenek, wyraziły miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dzieci wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane laurki. Następnie dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...