8 marca - Dzień Kobiet w 0b

...z tej okazji małe kobietki otrzymały od kolegów życzenia i upominki. O chłopcach też nie zapomniano. Były wspólne konkursy, zabawy, tańce i piosenki oraz „ szczególny dzień uprzejmości ’’. Dziewczynki z dużą radością czekały na ten dzień. Było pięknie i uroczyście.

Czytaj więcej...

0c - zajęcia w bibliotece

Przedszkolaki z grupy 0c, w ramach zajęć dydaktycznych, odwiedziły bibliotekę szkolną. Przedszkolaki dowiedziały się co to za miejsce, jak nazywa się osoba, która tu pracuje, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy korzystać z księgozbioru. Poznały również zasady zachowania się w bibliotece. Z wielkim zainteresowaniem słuchały wszystkich informacji oraz z chęcią oglądały kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Zajęcia bardzo się wszystkim podobały. Dostarczyły wielu cennych informacji, zadowolenia i wrażeń.

Czytaj więcej...

Grupa 0c w księgarni

4 marca dzieci z grupy 0c, w ramach zajęć dydaktycznych, wybrały się na wycieczkę do księgarni. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały różne rodzaje książek znajdujących się na półkach.

Czytaj więcej...

Dzień Patrona Szkoły w grupie 0c

5.03.2019 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły ,,Armii Krajowej''. Z okazji tego święta przedszkolaki z grupy Oc wykonały pracę plastyczna - symbol AK na tle flagi Polski. Uczestniczyły także w Akademii Szkolnej i podziwiali występy starszych kolegów śpiewających pieśni patriotyczne.

Czytaj więcej...