Dzień Dziecka pełen radości i rozmaitości

Dzień Dziecka to święto pełne radości i rozmaitości przygotowanych przez dorosłych.Tego dnia dzieci z grupy 0b miło spędziły czas. Dużą frajdą była szalona zabawa w Fikolandzie. Następną atrakcją był piknik, zabawa i lody zjedzone na miejskim placu zabaw za MCK. Dzieci spędziły tam aktywnie dalszy czas tego dnia. Po powrocie do szkoły były zaproszone na kiełbaskę z grilla i dyskotekę w pianie. Ten dzień był bardzo wesoły i pełen wrażeń.

Czytaj więcej...

Grupa 0b - Dla Mamy i Taty

Wiosna, wiosna dziś na łące dla mamy i taty będzie koncert...

Dzieci z klasy 0b przygotowały dla rodziców piękny program słowno - muzyczny. Były głośne piosenki, wiersze mówione z wielkim przejęciem, tańce pełne energii i radości oraz życzenia, uściski i wręczanie rodzicom upominków przygotowanych przez dzieci. Rodzice nagradzali swoje pociechy wielkimi brawami. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i wspólne pląsy.

Czytaj więcej...

Maraton Przedszkolaka

 

18 maja Leon Augustyniak z grupy 0c zdobył drugie miejsce w ,,Maratonie Przedszkolaka” organizowanym przez SP3. Chłopiec biegł w duecie z mamą. Gratulujemy!

Czytaj więcej...

ZOO SAFARI

 

13 maja dzieci z grup 0a i 0c udały się na autokarową wycieczkę do ZOO Safari w Borysewie. Zwiedzając ZOO kolejką oraz pieszo przedszkolaki mogły podziwiać znajdujące się tutaj zwierzęta egzotyczne. Widziały najgroźniejsze drapieżniki świata – białe tygrysy, białe lwy i bawoły indyjskie. W MINI ZOO dzieci mogły pobawić się z miniaturowymi kózkami i owcami kameruńskimi. Dużą atrakcją był pobyt w Figlarni, gdzie przedszkolaki mogły zaspokoić potrzebę ruchu na dmuchanych zamkach. Pełne wrażeń i miłych wspomnień powróciły do swoich rodziców.

Czytaj więcej...

Kl.0b w Biegu Duetów

Dzieci z kl.0b razem z rodzicami lub rodzeństwem bardzo chętnie i licznie brały udział w „ Biegu Duetów”. Każdy otrzymał dyplom za udział, były też medale, puchary i nagrody.

Czytaj więcej...