Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

W dniu 26.05.017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki ubrane w stroje wizytowe  pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i składały życzenia swoim rodzicom. W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Niejednej mamie łza zakręciła się w oku. Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane prezenty i laurki.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Fikolandu

W dniu 01.06.2017 r. z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się z przedszkolakami do Fikolandu. Dzieci były bardzo podekscytowane, że będą się bawić w sali zabaw. Przedszkolaki bawiły się w basenie z kulkami, zjeżdżały ze zjeżdżalni oraz skakały na trampolinie. Nasze urwisy dobrze się bawiły. Na koniec otrzymały jajko niespodziankę, lizaki oraz balony.

Czytaj więcej...

Dzień Matki w grupie 0B

Wierszem, tańcem i piosenką wyraziły swą miłość i wdzięczność dla mam dzieci z grupy 0B. Po części artystycznej mamy otrzymały upominki własnoręcznie wykonane przez ich pociechy. Następnie dzieci zaprosiły mamy na słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty w 0c

Wiosna, wiosna dziś na łące dla mamy i taty będzie koncert. Dzieci z klasy 0c przygotowały dla rodziców piękny program słowno- muzyczny. Były głośne piosenki, wiersze mówione z wielkim przejęciem, tańce pełne energii i radości oraz życzenia, uściski i wręczanie rodzicom upominków przygotowanych rączkami dzieci. Rodzice nagradzali swoje pociechy wielkimi brawami. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...