Lekcja bezpieczeństwa w 0b

W pierwszych dniach nowego roku szkolnego, do dzieci z klas 0 został zaproszony pan Policjant. Dzieci z dużą uwagą słuchały informacji i objaśnień na temat odpowiedniego zachowania na ulicach i drogach oraz prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Następnie ćwiczyły prawidłowe przechodzenie przez jezdnię po pasach. Na zakończenie spotkania wszyscy otrzymali urządzenia sygnalizacyjne zapewniające bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

0b - Już w szkole

Dzieci z kl.0b już zaczęły swoją szkolną przygodę. Uczą się funkcjonować w nowej roli i w nowym miejscu. Poznali swoją panią, koleżanki i kolegów. Szkoła jest dla nich bardzo przyjaznym miejscem, spędzają tu czas z rówieśnikami. Wesoło bawią się, uczą, rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania. Dbają również o swoją salę, aby pięknie wyglądała. Dzieci przyniosły kolorowe bukiety kwiatów do kącika przyrody.

Czytaj więcej...

Wycieczka do piekarni

Dzieci z klasy 0b lubią różnorodną działalność. W pogodny wiosenny dzień wybrały się z wizytą do piekarni p. Dubielak. Dzięki uprzejmości właścicieli i zaangażowaniu pracownika, p. Piotra, dzieci mogły zwiedzić piekarnię, poznać proces powstawania różnych wypieków, obejrzeć maszyny i urządzenia a także poznać pracę piekarzy. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. W trakcie był czas na piknikowe śniadanie na trawie a na deser ciasteczka prosto z piekarni.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w 0b

Dzień Dziecka to święto pełne radości i rozmaitości przygotowanych przez dorosłych. Tego dnia dzieci z grupy 0b miło spędziły czas. Dużą atrakcją była szalona zabawa w Fikolandzie, zabawy, gry, malowanie twarzy. Następną atrakcją były lody zjedzone na miejskim placu zabaw za CK. Dzieci spędziły tam aktywnie dalszy czas tego dnia. Po powrocie do szkoły były zaproszone na kiełbaskę z grilla. Ten dzień był bardzo wesoły i pełen wrażeń.

Czytaj więcej...