Nauczyciele

 

 

Nauczyciele punktu przedszkolnego

Ewa Wypych

 

Nauczyciele oddziału przedszkolnego

Izabela Reńda - wych. kl. 0a

Monika Czerwińska - wych. 0b

Aleksandra Sudomir - wych. 0c

Żaneta Liberadzka

 

 Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Anna Walczak, Anna Panek - wych. kl. 1a

Katarzyna Jankowska - wych. kl. 1b

 

Monika Zaborowska - wych. kl. 2a

Mariola Matuszewska - wych. kl. 2b

Grażyna Czarnecka - wych. kl. 2c

 

Izabela Markiewicz - wych. kl. 3a

Monika Majewska - wych. kl.3b

Teresa Zarzycka - wych. 3c

 

Nauczyciele języka polskiego

Anita Stachowska - wych. kl.6d

Renata Cichońska - wych. kl. 6a

Róża Szlosowska- wych. kl. 7a

Renata Grabowska - wych. kl. 8b

Agnieszka Cichosz - wych. 5b

 

Nauczyciele matematyki

Elżbieta Jagodzińska - wych. kl. 7d

Anna Markiewicz - wych. 5a

Sylwia Janecka - wych. 5e

Maria Kołodziejska

Urszula Karpińska - wych. kl. 4a

 

Nauczyciele informatyki

Renata Kuźniewska - wych. 8d

Alicja Żółtowska

 

Nauczyciele języka angielskiego

Katarzyna Sosnowska - wych. kl. 8c

Renata Zalewska - wych. kl. 4b

Agnieszka Grusiecka wych. kl. 8a

Joanna Wesołowska - wych. kl. 5c

Katarzyna Lińska

 

Nauczyciel języka niemieckiego

Anna Pakulska - wych. kl. 7c

 

Nauczyciele przyrody

Magdalena Andrzejczak - dyrektor

Maria Chromniak - wych. kl. 7b

 

Nauczyciele biologii

Edyta Mikulska

Maria Chromniak

 

Nauczyciele chemii

Urszula Karpińska

 

Nauczyciele geografii

 Arkadiusz Szulczewski

 

Nauczyciele fizyki

Beata Leonarcik 

Maria Kołodziejska

Renata Śnieć

 

Nauczyciele historii

Robert Idzikowski

Renata Cichońska - wych. kl. 6a

Elżbieta Marciniak

 

Nauczyciel techniki i plastyki

Anna Michalak - wych. kl. 5c

Dorota Budner

 

Nauczyciel muzyki

Tomasz Sarniak

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Agnieszka Olszewska - wicedyrektor

Beata Kujawa

Małgorzata Lińska - wych. kl. 5b

Remigiusz Cepil

Beata Złotnik - wych. kl. 5e

Piotr Dutkiewicz

Iwona Markus

 

Nauczyciele religii

Dorota Stępniak

Elżbieta Marciniak

Robert Idzikowski

Danuta Piątkowska

 

Nauczyciele bibliotekarze

Ewa Stolarz

 

Nauczyciele - wychowawcy w świetlicy

Dorota Budner

Anna Walczak

Ewelina Ciechomska

 

Logopedia

 Renata Kaźmierska

 

Pedagog szkolny

Renata Nyckowska

Joanna Zielińska

 

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

Maria Chromniak

 

Nauczyciel wspomagający:

Karolina Adamowska

Ewa Nowakowska

Magdalena Dalkowska

Karolina Adamaszek

Patrycja Szczęsna

 

 

 

 

 

.