Nauczyciele

 

 

Nauczyciele punktu przedszkolnego

Ewa Wypych

 

Nauczyciele oddziału przedszkolnego

Ewa Dusza - wych. kl. 0a

Izabela Reńda - wych. kl. 0b

Karolina Adamaszek - wych. 0c

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Izabela Markiewicz - wych. kl. 1a

Monika Majewska - wych. kl. 1b

Teresa Zarzycka - wych. kl. 1c

 

Grażyna Czarnecka - wych. kl. 2a

Anna Panek - wych. kl.2b

 

Mariola Matuszewska- wych. kl. 3a

Monika Zaborowska - wych. kl. 3b

Monika Czerwińska - wych. kl. 3c

Edyta Brzózka - wych. kl. 3d

Katarzyna Jankowska - wych. 3e

 

Nauczyciele języka polskiego

Anita Stachowska - wych. kl.4d

Renata Cichońska - wych. kl. 4a

Róża Szlosowska- wych. kl. 5a

Renata Grabowska - wych. kl. 6b

 

Nauczyciele matematyki

Elżbieta Jagodzińska - wych. kl.5d

Iwona Gadomska - wych. kl. 5c

Anna Markiewicz

 

Nauczyciele informatyki

Renata Kuźniewska

Alicja Żółtowska

 

Nauczyciele języka angielskiego

Katarzyna Sosnowska - wych. kl. 6c

Renata Zalewska

Agnieszka Grusiecka wych. kl. 6a

Joanna Wesołowska - wych. kl. 6d

 

Nauczyciele przyrody

Anna Szczepanowska - wicedyrektor

Maria Chromniak - wych. kl. 5b

 

Nauczyciele biologii

Edyta Mikulska

 

Nauczyciele chemii

 Urszula Karpińska

 

Nauczyciele geografii

 Arkadiusz Szulczewski

 

Nauczyciele fizyki

Beata Wasiak

 

Nauczyciele historii

Robert Idzikowski - wych. kl. 7a

Renata Cichońska - wych. kl. 4a

Elżbieta Marciniak

 

Nauczyciel techniki i plastyki

Anna Michalak - wych. kl. 4c

Alicja Żółtowska

 

Nauczyciel muzyki

Tomasz Sarniak

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Magdalena Andrzejczak - dyrektor

Agnieszka Olszewska - wicedyrektor

Beata Kujawa

Małgorzata Lińska - wych. kl. 4b

Remigiusz Cepil

 

Nauczyciele religii

Dorota Stępniak

Elżbieta Marciniak

Robert Idzikowski

ksiądz Jarosław Kowalczyk

 

Nauczyciele bibliotekarze

Ewa Stolarz

 

Nauczyciele - wychowawcy w świetlicy

Dorota Budner

Joanna Zielińska

Anna Walczak

Edyta Mikulska

 

Logopedia

 Renata Urbańska

 

Pedagog szkolny

Renata Nyckowska

 

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

Maria Chromniak

 

Zajęcia rewalidacyjne: 

Edyta Mikulska

 

Nauczyciel wspomagający:

Karolina Adamowska

 

Asystent nauczyciela:

Ewa Nowakowska

 

 

 

.