Nauczyciele

 

 

Nauczyciele punktu przedszkolnego

Ewa Wypych

 

Nauczyciele oddziału przedszkolnego

Katarzyna Jankowska - wych. 0a

Izabela Reńda - wych. kl. 0b

 

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Monika Zaborowska - wych. kl. 1a

Mariola Matuszewska - wych. kl. 1b

Edyta Brzózka - wych. kl. 1c

 

Izabela Markiewicz - wych. kl. 2a

Monika Majewska - wych. kl.2b

Teresa Zarzycka - wych. 2c

 

Grażyna Czarnecka- wych. kl. 3a

Anna Walczak - wych. kl. 3b

 

Nauczyciele języka polskiego

Anita Stachowska - wych. kl.5

Renata Cichońska - wych. kl. 5a

Róża Szlosowska- wych. kl. 6a

Renata Grabowska - wych. kl. 7b

Agnieszka Cichosz - wych. 4b

 

Nauczyciele matematyki

Elżbieta Jagodzińska - wych. kl.6d

Anna Markiewicz - wych. 4a

Sylwia Janecka - wych. 4e

Maria Kołodziejska

 

Nauczyciele informatyki

Renata Kuźniewska - wych. 7d

Alicja Żółtowska

Sylwia Janecka - wych. 4d

 

Nauczyciele języka angielskiego

Katarzyna Sosnowska - wych. kl. 7c

Renata Zalewska

Agnieszka Grusiecka wych. kl. 7a

Joanna Wesołowska - wych. kl. 4c

Katarzyna Lińska

 

Nauczyciel języka niemieckiego

Anna Pakulska - wych. kl. 6c

 

Nauczyciele przyrody

Magdalena Andrzejczak - dyrektor

Maria Chromniak - wych. kl. 6b

 

Nauczyciele biologii

Edyta Mikulska

Maria Chromniak

 

Nauczyciele chemii

 Anna Wolska

 

Nauczyciele geografii

 Arkadiusz Szulczewski

 

Nauczyciele fizyki

Beata Wasiak

Beata Leonarcik 

Maria Kołodziejska

 

Nauczyciele historii

Robert Idzikowski - wych. kl. 8a

Renata Cichońska - wych. kl. 5a

Elżbieta Marciniak

 

Nauczyciel techniki i plastyki

Anna Michalak - wych. kl. 4c

Alicja Żółtowska

 

Nauczyciel muzyki

Tomasz Sarniak

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

Magdalena Andrzejczak - dyrektor

Agnieszka Olszewska - wicedyrektor

Beata Kujawa

Małgorzata Lińska - wych. kl. 4b

Remigiusz Cepil

 

Nauczyciele religii

Dorota Stępniak

Elżbieta Marciniak

Robert Idzikowski

ksiądz Jarosław Kowalczyk

 

Nauczyciele bibliotekarze

Ewa Stolarz

 

Nauczyciele - wychowawcy w świetlicy

Dorota Budner

Joanna Zielińska

Anna Walczak

Edyta Mikulska

 

Logopedia

 Renata Urbańska

 

Pedagog szkolny

Renata Nyckowska

 

Nauczyciele wychowania do życia w rodzinie

Maria Chromniak

 

Zajęcia rewalidacyjne: 

Edyta Mikulska

 

Nauczyciel wspomagający:

Karolina Adamowska

 

Asystent nauczyciela:

Ewa Nowakowska

 

 

 

.