Po lekcjach

Zajęcia pozalekcyjne dla klas I-III

Gimnastyka korekcyjna klas I-III I zmiana ( I.Markiewicz) - wtorek 7 godz. sala 73

Gimnastyka korekcyjna klas I-III II zmiana ( I.Markiewicz) - środa 2 godz. sala 62

Zespół taneczny dla klas I – III ­ ( Zaborowska Monika) - wtorek 9,10 godz. sala 13

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2b ( A. Panek )  – poniedziałek 3 godz. sala 45

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 3a ( A. Panek )  – środa 5 godz. sala 45

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 3c i 3d ( A. Panek )  – wtorek 6 godz. sala 49

 

Zajęcia pozalekcyjne dla klas IV-VII

 

Chór szkolny (T. Sarniak) - wtorek 8 godz., środa 7 godz.  sala 31

Wolontariat szkolny ( D. Stępniak ) – środa 8 godz. sala 91

Koło teatralne (R. Idzikowski ) –  środa 16.30 sala teatralna

SKS dla klas IV – VII  ( M. Lińska ) – poniedziałek 8 godz.; środa 7 godz. sala 13, środa 8 godz. sala73

SKS dla klas IV – VII  ( B. Kujawa ) – czwartek 9 godz. sala 13

 

PROJEKT AKADEMIA KOMPETENCJI 2017-18

1. Maria  Chromniak – przyroda

poniedziałek   1430- 1600    sala 27

wtorek   1345- 1515    sala 27

czwartek  1430 - 1600       sala 27

2. Katarzyna Sosnowska -  język angielski wspomagający

poniedziałek  dla kl. IV  1345- 1430    sala 33

poniedziałek  dla kl. VI  1440- 1525    sala 33

3. Agnieszka Grusiecka  - język angielski doskonalący

Czwartek  dla  kl. VI 1440- 1525    sala 23

4. Renata Kuźniewska -  zajęcia komputerowe doskonalące i wyrównawcze

I grupa - wtorek 1340- 1510       sala 25

II grupa - środa 1430 - 1600       sala 25 /co drugi tydzień 1515 – 1600/

III grupa - środa 1600 – 1730     sala 25

IV grupa - czwartek 1340 - 1510  sala 25 /co drugi tydzień 1340 – 1425/

5. Elżbieta Jagodzińska -  zajęcia wyrównawcze z matematyki (robotyka)

Grupa 1 – klasy IV a, IV c

poniedziałek 1345- 1600  (raz w miesiącu)   sala 35

Grupa 2 – klasy IV b, IV d

środa  1345- 1600   (raz w miesiącu)   sala 35

Grupa 3 – klasa V a

 piątek  1250- 1505   (raz w miesiącu)  sala 25

Grupa 4 – klasy V b, V c

środa  1440- 1655   (raz w miesiącu)  sala 35

Grupa 5 – klasy V d, V c

piątek  1345- 1600   (raz w miesiącu)   sala 35

Grupa 6 – klasy VI a, VI d

wtorek  1440- 1655  (raz w miesiącu)   sala 35

Grupa 7 – klasy VI b, VI d

wtorek  1345- 1600  (raz w miesiącu)   sala 35

Grupa 8 – klasy VI c, VI d

poniedziałek  1440- 1655   (raz w miesiącu)  sala 35

6. Joanna Wesołowska – zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla klas V

piątek o godz. 1345- 1430   sala 33

7. Edyta Mikulska  przyroda zajęcia doskonalące i eksperymentu

środa 1250- 1335  sala 36

piątek 1250- 1335  1335 - 1420           sala 36

8. Maria Kołodziejska  zajęcia wyrównawcze z matematyki

poniedziałek 1345- 1525  klasy IV-VI s.22

wtorek 1345- 1525  klasy IV-VI s.22

czwartek1345- 1525  klasy IV-VIs.22