Apel dla klas I-III "Woda zdrowia ci doda"

    W środę 5 lutego uczniowie klas I - III uczestniczyli w apelu pod hasłem „Woda zdrowia ci doda”. Uczestnicy apelu mieli ubrania w kolorze wody lub przyczepiony do ubrania symbol wody - kropelkę. Każda klasa przygotowała hasła promujące picie wody.: „ Woda to życie”, „ Wodę piję, zdrowo żyję”,   „Piję wodę bo jest zdrowa”, „ Chcesz by zdrowy i młody nie stroń nigdy od wody”, „Wodę życia mam do picia”.

.

Przewodnicząca zespołu edukacji wczesnoszkolnej p. Izabela Markiewicz podsumowała wyniki nauczania, zachowania i frekwencji za I semestr roku szkolnego 2013/2014. Zaprezentowane zostały również sukcesy uczniów w konkursach i zawodach sportowych, wycieczki, imprezy i uroczystości szkolne. Uczniowie klasy Ib i IIb pod kierunkiem p. Anny Walczak i p. Marioli Matuszewskiej przygotowali ciekawe przedstawienie na temat zalet picia wody.

   Na zakończenie apelu koordynator Szkoły Promującej Zdrowie p. Elżbieta Marciniak podsumowała konkurs „Piątki owocowo- warzywne” i wręczyła dyplomy.

I miejsce zajęła klasa IIa, wych. p. M. Zaborowska

II miejsce klasa Ia, wych. p. M. Andrzejczak

III miejsce klasa Id, wych. p. A. Panek

Nagrodzonym klasom gratulujemy.