Apel dla klas IV-VI "Woda zdrowia ci doda"

Uczniowie klas IV - VI w środę, 5 lutego uczestniczyli w apelu. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego pod kierunkiem pani wicedyrektor Renaty Jędrzejewskiej i opiekuna Samorządu Uczniowskiego p. Renaty Grabowskiej zaprezentowali podsumowanie wyników nauczania, zachowania i frekwencji za I semestr roku szkolnego 2013/2014.

.

Przewodniczący zespołu przedmiotowych p. Katarzyna Sosnowska, p. Elżbieta Jagodzińska i p. Remigiusz Cepil przedstawili sukcesy uczniów w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, przypomnieli również imprezy i uroczystości organizowane w naszej szkole. Nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli dyplomy za udział w zawodach  i imprezach sportowych. Druga część apelu została poświęcona promocji zdrowia - zaletą picia wody. Uczniowie mieli ubranie w kolorze wody lub przyczepione do ubrania symbole wody - kropelki. Każda klas przygotowała ciekawe i nowatorskie hasła zachęcające do picia wody: „ Woda życiodajne źródło, więc nie marnuj jej”, „ Każda kropla ważna jest i Ty możesz pomóc też”, „ Woda, woda to jest życie, z wodą, wodą żyj obficie”, „ Woda ci blasku doda”, „Hej dziewczyno i chłopaku miej zawsze wodę w plecaku”, „Zdrowa woda sił nam doda”.  Uczennice klasy VIc pod kierunkiem p. Renaty Grabowskiej przygotowały ciekawy i pouczający quiz o wodzie.

Na zakończenie apelu koordynator Szkoły Promującej Zdrowie p. Elżbieta Marciniak podsumowała konkurs „Piątki owocowo- warzywne” i wręczyła dyplomy.

I miejsce zajęła klasa IVc,wych. p. I. Gadomska

II miejsce klasa Vb, wych. p. M. Chromniak

III miejsce klasa Vc, wych. p. R. Grabowska

Nagrodzonym klasom gratulujemy.