Zdrowo jem, więcej wiem

Uczniowie klasy IIIa i IIId w roku szkolnym 2015/2016 przystąpili do realizacji projektu "ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM". Jest to projekt realizowany przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia. Projekt ma charakter ogólnopolskiej międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. PROJEKT "ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM" TO - bogata oferta edukacyjna dla klas 0-III szkół podstawowych,wieloaspektowy, spójny projekt doskonale wpisujący się w podstawy programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej, rzetelna wiedza naukowa na temat zdrowego odżywiania i roli aktywności fizycznej, wiele wartościowych nagród, z najcenniejszą, nagrodą „główną”, jaką jest możliwość zmiany dotychczasowego stylu życia na zdrowszy i bardziej aktywny ruchowo.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www.aktywniepozdrowie.pl, na której można znaleźć wiele interesujących informacji odnośnie zdrowego żywienia i trybu życia.

koordynator: M. Andrzejczak, A. Panek

W ramach projektu wykonaliśmy już zadania: Smacznie - zdrowo - kolorowo, warzywa i owoce na co dzień oraz baw się z nami owocami-warzywami. Oto fotorelacja:

.