Żeby zdrowym być...

W naszej szkole odbyło się przedstawienie ,,Żeby zdrowym być”   Klasy III a i III d wystąpiły w programie artystycznym, który miał zachęcić innych uczniów do spożywania owoców i warzyw.  Na przedstawienie zostały zaproszone także dzieci z miejskich przedszkoli. Najmłodsi goście, pod opieką swoich Pań,  z zainteresowaniem oglądali przedstawienie i odgadywali zagadki. Na koniec odbył się wspólny taniec oraz owocowo – warzywny poczęstunek. Goście otrzymali również upominek z hasłem ,,Chcesz być zdrowy jak ryba, jedz owoce i warzywa”.

Młodzi artyści wystąpili także przed swoimi rodzicami. Przedstawienie spotkało się z wielkim zainteresowaniem. Temat okazał się bardzo ważny  i ciekawy. Wszyscy świetnie się bawili.

M. Andrzejczak,  A. Panek

Uczniowie klas IIIa i IIId przygotowali przedstawienie "Żeby zdrowym być...". Oto fotorelacja:

.