Mistrzostwa w pływaniu

08 listopada 2017 r. na Pływalni Miejskiej w Gostyninie odbyły sie Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu pod hasłem „Pływamy, zdrowie wygrywamy”. Była to świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności podczas zdrowej rywalizacji i  dobrej zabawy. W zawodach wzięło udział 45 uczniów z klas 0 - VII Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie.    

  Uczestnicy zawodów startowali zgodnie z podziałem na roczniki i płeć.  Zawody zostały przeprowadzone seriami na czas. Klasy 0-IV płynęły dystans 25 m stylem dowolnym (rocznik 2011 i młodsi - 2007) natomiast klasy V-VII płynęły dystans 50 m stylem dowolnym (rocznik 2006 - 2004). Za zajęcie miejsc I- III uczestnicy zostali nagrodzeni medalami natomiast wszyscy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodyczami.

        Dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Radzie Rodziców oraz firmie Ban-tour za ufundowanie dzieciom słodyczy. Podziękowania kierujemy również w stronę GSZS za medale oraz dyplomy.

        Uczniowie, którzy brali udział w szkolnych zawodach przystąpili również 24 listopada do sportowej rywalizacji w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich, rozgrywanych według takich samych zasad jak zawody szkolne.

        Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy odniesionych sukcesów.

Wyniki zawodów szkolnych i międzyszkolnych

SZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY PŁYWACKIE

DZIEWCZĘTA- 25m

Rocznik 2010

1.Michalina Kosmalska -29,21s

2. Patrycja Wypych - 32,04s

3.Zosia Stańczak- 42,21s

Rocznik 2009

1. Anna Móżdżyńska - 22,64s

2. Nikola Matczak - 31,61s

3. Maja Dutkiewicz - 35,55s

Rocznik 2008

1. Aleksandra Wasilewska - 23,40s

2. Natalia Joachim - 26,79s

3. Zuzanna Grusiecka - 26,94s

4. Natalia Golus - 28,20s

5. Amelia Jankowska - 31,94s

6. Aleksandra Koziej - 40,27

Rocznik 2007

1. Łucja Zaręba - 25,73s

2. Zuzanna Kosmalska - 26,71s

3. - Julia Michalak - 27,40s

4. Vanesa Justyńska - 29,86

5. Julia Smyczyńska - 30,24s

DZIEWCZĘTA- 50m

Rocznik 2006

1. Anna Wójcikowska - 46,02s

2. Natalia Kalwasińska - 1:06;84

3. Maja Frankowska - 1:12;45

Rocznik 2005

1. Zuzanna Petz - 42,21s

2.  Liliana Kurpiewska - 44,99s

3. Aleksandra Jaworska - 53,02s

4. Agata Szulczewska - 57,34s

Rocznik 2004

1. Marta Berlińska - 1:06;99

CHŁOPCY- 25m

Rocznik 2011

1. Antek Grusiecki - 43,56s

Rocznik 2010

1. Jakub Milczarek - 39,71s

2. Jakub Michalski - 46,76s

3. Bartosz Gigaszewski - 49,89s

4. Piotr Bielecki - 57,12s

Rocznik 2008

1. Szymon Toruniewski - 21,21s

2. Mieszko Czupryniak - 26,01s

3. Mateusz Wróblewski - 26,57s

Rocznik 2007

1. Adam Móżdżyński - 20,50s

2. Mateusz Dobiński - 22,64s

3. Oliwier Przybylski - 46,24s

Chłopcy- 50m

Rocznik 2006

1. Adam Kaszewski - 42,02s

2. Bartosz Mrzewa - 54,13s

3. Oliwier Lewandowski - 55,91s

Rocznik 2005

1. Jakub Wasilewski - 42,19s

2. Albert Smyczyński - 46,06s

3. Błażej Kucharski - 49,68s

4. Kacper Figaszewski - 1:08;18

Rocznik 2004

1. Szymon Zieliński - 38,55s

 

Dystans 25 m stylem dowolnym

Chłopcy rocznik 2011

2. Antoni Grusiecki SP 1-44.73

Dziewczęta rocznik 2010

1. Michalina Kosmalska SP 1-29.42

2. Patrycja Wypycha SP1-31.18

4. Zosia Stańczak SP 1-41.13

Chłopcy rocznik 2010

1. Jakub Milczarek SP 1-32.09

3. Piotr Bielecki SP 1-40.52

5. Bartosz Figaszewski SP 1-47.29

6. Jakub Michalski SP 1-49.74

Dziewczęta rocznik 2009

1. Anna Możdżyńska SP 1-21.37

7. Nikola Matczak SP 1-30.32

Dziewczęta rocznik 2008

1. Aleksandra Wasilewska SP 1-22.94

3. Zuzanna Grusiecka SP 1-25.17

5. Natalia Golus SP 1-28.63

9. Natalia Joachim SP1-29.54

14.Aleksandra Koziej SP 1-38.10

Chłopcy rocznik 2008

1. Szymon Toruniewski SP 1-21.80

6. Mieszko Czupryniak SP 1-26.48

7. Mateusz Wróblewski SP 1-27.24

Dziewczęta rocznik 2007

2. Julia Michalak SP 1-22.59

3. Łucja Zaręba SP 1-25.59

4. Zuzanna Kosmalska SP 1-27.91

9. Vanesa Justyńska SP 1-31.18

10.Julia Smyczyńska SP 1-33.58

Chłopcy rocznik 2007

1. Adam Możdżyński SP 1-19.49

3. Mateusz Dobiński SP 1-21.98

7. Adam Fidrysiak SP 1-35.29

8. Oliwier Przybylski SP 1-48.40

Dystans 50 m stylem dowolnym

Dziewczęta rocznik 2006

3. Anna Wójcikowska SP1-47.07

7. Maja Frankowska SP 1-1.04.36

8. Natalia Kalwasińska SP 1-1.04.53

Chłopcy rocznik 2006

1. Adam Kaszewski SP 1-43.41

6. Oliwier Lewandowski SP 1-55.36

7. Bartosz Mrzewa SP 1-57.04

Dziewczęta rocznik 2005

2. Zazanna Petz SP 1-43.87

Chłopcy rocznik 2005

2. Jakub Wasielewski SP 1-43.14

4. Albert Smyczyński SP 1-45.36

7. Błażej Kucharski SP 1-50.98

Chłopcy rocznik 2004

3. Szymon Zieliński SP 1-36.46