Walentynki w świetlicy

 14 lutego w świetlicy szkolnej pojawiło się mnóstwo czerwonych serduszek – symboli walentynkowych, a także laurki – kartki walentynkowe. Uczniowie przebywający tego dnia w świetlicy szkolnej dowiedzieli się, skąd wzięło się to święto i że niekoniecznie jest ono wyłącznie dniem zakochanych. To również dobra okazja, by podziękować swojej koleżance, mamie, tacie, dziadkom za to, że są blisko nas i wnoszą szczęście i radość do naszego życia. Walentynki okazały się doskonałą okazją do integracji uczniów ze świetlicy, umacniania więzów koleżeńskich i rozwijania umiejętności wyrażania swoich emocji.

Jednym z elementów zabawy było wspólne rozwiązanie krzyżówki walentynkowej. Uczniowie brali udział w licznych zabawach tj.: Papierowy dreszczyk, Lustro, Walentynkowa zgaduj – zgadula, Serce przyjaźni, Uśmiechnij się do mnie. Dzień upłynął w atmosferze radości i dobrej zabawy.